tıngırdasın

Loading...

hell*o

bişilerkaralamakbelkidebişileraklamakiçinburadayımbenhoşgeldimsizdehoşgeldiysenizbuyrunhoşgelmediysenizdağılınhüleynneişinizvarburda

14 Nisan 2010 Çarşamba

sorgu sual, çiğnenen bir kural..

bir insan, bünyesinde kaç yalan barındırabilir? doğrularından fazla mıdır? kaç sır tutabilir? fısıldadıklarından fazla mıdır? aslında ne kadar hayattadır? ölüşlerinden fazla mıdır?sonsuzluğun sınırları nerede biter? hayal gücünden fazla mıdır? gitmek istenilen yer, kalmak istenmeyen yerden uzak mıdır? beni oraya vardığımızda uyandırın lütfen?

9 yorum:

 1. damla bu renkler benim gözümü çok yoruyo. okunmuyo böyle. eski haline çevirsene

  YanıtlaSil
 2. cok güzel olmuş tatlım gene:) evet bende katılıyore benimde gözümü yoruyo:) yaa ırmak damla abanaya geliyosunuz dimiii gelinn lütfeen:)

  YanıtlaSil
 3. ben sevdim bu renkleri spor ayakkabısı gibi olduuu:D

  YanıtlaSil
 4. ne zaman geliyo muyuz? sen abanaya mı gidiyosun?

  okunmuyo damla okunmuyooooo

  YanıtlaSil
 5. eveeeeeeeeeeeeeeeeet:) 23 nisanda hepinisi bekliyoorum muahh:)

  YanıtlaSil
 6. sen bekleeee niyuuu:) ırmak belki gidermiş.ama bende henüz öle bişi yok.ztn abanaya gidilcekse anlık kararlarla gidiyorum daha çok eğleniyorum:)

  YanıtlaSil
 7. hadi len. gidemiyosun işte. hiç öle anı yaşarım havaları basma bize:)

  YanıtlaSil
 8. lan burası benim çöplüğüm nasıl istersem öle gonuşurum:) evet abaneee öle gidilmeli.üzerine düşünülmemeli:) neyse aman sana laf anlatıyorum ben de.okulun en kıdemlisi:))

  YanıtlaSil
 9. değilim işte okulun en kıdemlisi değilim. ben daha taze bir çiçeğim:) böhühühü. alıcam bunun öcünü senden. kanım yerde kalmayacak

  YanıtlaSil

whisper