tıngırdasın

Loading...

hell*o

bişilerkaralamakbelkidebişileraklamakiçinburadayımbenhoşgeldimsizdehoşgeldiysenizbuyrunhoşgelmediysenizdağılınhüleynneişinizvarburda

23 Ocak 2010 Cumartesi

masalsı kısamsı

bir varmış bir yokmuşşş... ülkelerden birine yağan yağmurun bir damlası o ülkeye değil de bir masal diyarına düşmeye karar vermiş.evet bunun sonuçları onun için zor olabilirmiş,yalnız kalabilirmiş,dinlenecek bir dal bulamayabilirmiş...ama buna rağmen o, diğerlerinin yağdığı ülkeye değil de geceleri çocukların gittiği masallar ülkesine yağmak istemiş..doğduğu andan beri öyle bir yer aramış çünkü.bunun için birlikte yağdığı damlalar gibi olmaktan vazgeçebilirmiş.

yavaşça tutunmuş bir dala. ordan bir ev kestirmiş gözüne..bir baba çocuğuna bir masal anlatıyormuş..işte o anda bırakmış kendini rüzgara ve masalın içine düşmüş.. tahmin ve hayal edemeyeceğiniz kadar gezmiş..masallardan rüyalara..bütün çocukların düşlerinde gezinmiş..bir düş gezgini haline gelmiş..kıtalar dolaşmış masallar sayesinde..derken bir gün..(yazımı burda sonlandırıyorum çünkü bir şekilde o damlayı hayalet prensin yanına götürecektim.bunu ona yapmak istemedim)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

whisper